Wynajem wózków i dżwigów

Wynajem maszyn z pełną obsługą.

Profesjonalne maszyny. Najlepsi operatorzy.

Nasza oferta nie kończy się tylko na usługach związanych z relokacją, transportem i instalacją maszyn przemysłowych. Oferujemy również na wynajem wyspecjalizowane wózki widłowe i dźwigi z operatorem, które posiadamy na stanie w firmie. Usługa ta cieszy się dużą popularnością gdyż dostarcza kompleksowe rozwiązanie naszym klientom w sprawnym i efektywnym zarządzaniu ich operacjami przemysłowymi.

Najlepsze maszyny w zasięgu ręki - bez ukrytych kosztów.

Bez zaskoczeń! Jasne ustalone ceny za wynajem specjalistycznych maszyn.

Gwarantujemy naszym klientom transparentne ceny najmu maszyn po wcześniejszym zapoznaniu się z celem wykonywanej usługi. Jakość udostępnianych urządzeń jest naszym priorytetem, dlatego dbamy o to by wszystkie nasze urządzenia były w doskonałym stanie technicznym, gotowe do natychmiastowego działania. Nasze maszyny są regularnie serwisowane i przechodzą wszelkie niezbędne kontrole bezpieczeństwa. Każdy nasz wóżek czy dżwig obsługiwany jest przez naszego dedykowanego operatora, który regularnie uczestniczy w zewnętrznych szkoleniach i posiada wieloletnie doświadczenie na danym urządzeniu. Operatorzy Eurelo posiadają niezbędne certyfikaty i uprawnienia do prowadzenia naszych urządzeń. Nasz inżynier projektu odpowiedzialny za udostępnienie urządzeń z załoga z przyjemnością doradzi pańśtwu w doborze odpowiedniego modelu maszyny, uwzględniając specyfikę jej pracy i potrzeby. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, która spełni oczekiwania każdego klienta.

Bezpieczny i profesjonalny wynajem maszyn z operatorami w Eurelo.

Jeśli szukasz firmy z specjalistycznym sprzętem do podnoszenie ciężarów wraz z doświadczonym zespołem operatorów to dobrze trafiłeś. Eurelo od wielu lat jest godnym partnerem, który dobrze rozumie potrzeby rynku i swoich Klientów. Zawsze gotowi do działania, solidni i sprawni w dostarczeniu profesjonalnych rozwiązań. Skontaktuj się z nami już teraz, aby omówić swoje potrzeby i cieszyć się usługami, które spełnią Twoje oczekiwania.