Przeprowadzki maszyn ciężkich

Przenoszenie sprzętu przemysłowego.

Relokacje maszyn w Europie i na świecie.

Chcesz przenieść ciężki sprzęt przemysłowy za granicę? A może planujesz przenieść swoją bazę operacyjną? Nasza firma to niezawodne rozwiązanie w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego, którego potrzebujesz do relokacji maszyn niegabarytowych, niewymiarowych maszyn i urządzeń. Zależy nam przede wszystkim na jak najlepszej obsłudze klienta, dlatego nasi doświadczeni pracownicy z chęcią pomogą i doradzą Państwu wybór transportu, zgodnie z zapotrzebowaniem i przewożonym gabarytem.

Zapraszamy do przejrzenia fotografii z naszych zrealizowanych projektów.

Szybki i bezpieczny transport intermodalny

Zapewniamy przewozy intermodalne maszyn i urządzeń przemysłowych z wykorzystaniem więcej niż jednego środka transportu. Oferowana przez nas usługa eliminuje etapy przeładowań i opóźnień, dzięki wykorzystywanej w trakcie procesu jednej jednostce ładunkowej. Przewożone urządzenia nie są wypakowywane w poszczególnych miejscach na trasie, lecz trafiają z punktu A do punktu B bez konieczności ich wyciągania. Jest to świetne rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom urządzeń przemysłowych oraz zapewniające sprawną i bezpieczną usługę towarową. W Eurelo na co dzień zajmujemy się transportem i logistyką na cały świat, dlatego też ważne jest dla Nas, abyśmy mogli zaoszczędzić czas, pieniądze oraz bezpiecznie dostarczyli realizowane zlecenie. Wybierając transport intermodalny jesteśmy w stanie skorzystać z kombinacji różnych połączeń tj.: morskich, kolejowych, lotniczych czy drogowych, co umożliwia Nam dotarcie z ogromną ilością załadunków w najdalsze miejsca i ułatwia ich zdalną oraz bezpośrednią kontrolę.

Międzynarodowe i krajowe usługi transportowe

Wykonujemy transport niskopodwoziowy różnego rodzaju urządzeń i maszyn ciężkich. Oferujemy profesjonalne międzynarodowe i krajowe usługi transportowe zarówno dla standardowych jak i niestandardowych ładunków. Dzięki specjalistycznym naczepom przewozimy między innymi maszyny budowlane, przemysłowe, elektryczne, konstrukcje stalowe, linie produkcyjne oraz różnego rodzaju kontenery. Wykorzystując niskopodwoziowe platformy transportowe, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i wytrzymałość oraz szybki czas realizacji usługi.

Poznaj typy urządzeń transportowych do maszyn ciężkich:

Możliwość podnoszenia do 1.000 ton przy użyciu skomplikowanych systemów wind opartych na siłownikach hydraulicznych. System Megalift został zaprojektowany tak, aby doskonale sprawdza się tam, gdzie nie można zastosować tradycyjnych metod podnoszenia. Megalift jest szczególnie przydatny tam, gdzie wokół obiektu, który ma zostać przeniesiony, jest ograniczona przestrzeń lub gdy występuje ograniczenie obciążenia, jakie może wytrzymać podłoga.
Żurawie Valla o udźwigu od 2t do 11t. Elektryczne żurawie akumulatorowe Valla zapewniają zrównoważone podnoszenie ciężarów o zerowej emisji spalin. Żurawie Valla to jedne z naszych mini dźwigów nowej generacji obsługiwanych za pomocą bezprzewodowego pilota. Daje to operatorowi swobodę wyboru optymalnej lokalizacji do sterowania podnośnikiem, zwiększając bezpieczeństwo i produktywność.
Żurawie Franna pick & carry o udźwigu 14t.
Hydrauliczne systemy bramowe do podnoszenia ciężkich ładunków w przestrzeniach zamkniętych. Dzięki naszym usługom w zakresie hydraulicznych systemów bramowych możemy bezpiecznie podnosić, opuszczać, obracać, przechylać i przemieszczać ciężkie przedmioty i maszyny bez dodatkowych kosztów związanych z demontażem dachów lub konstrukcji stalowych.

Przeprowadzki maszyn ciężkich

Eurelo-Tech Poland

Eurelo specjalizuje się w kompleksowych usługach relokacji maszyn ciężkich na skalę międzynarodową. Bez względu na rozmiar i wagę przewożonych maszyn, nasza ekspertyza i zaawansowany sprzęt pozwalają nam dostarczać usługi najwyższej jakości. Nasza praca nie kończy się na samym transporcie. Dbamy o to, aby każda maszyna została dostarczona na miejsce w nienaruszonym stanie i gotowa do pracy. Jeśli potrzebujesz partnera, który zrozumie wyzwania związane z transportem maszyn ciężkich, jesteśmy gotowi do działania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dostosować nasze rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb.