Logistyka wahadłowa produkcji

Transport na wyciągniecie ręki.

W dzisiejszym szybkim oraz wymagającym świecie przemysłowym, sprawna i niezawodna logistyka jest kluczowym elementem zapewnienia sukcesu każdej firmy. Z myślą o spełnieniu tych wymagań, oferujemy od wielu lat usługi logistyki wahadłowej, które są precyzyjnie dostosowywane do potrzeb każdego klienta. Niezależnie od tego, czy potrzeubjesz transport aktywów, produktów, półproduktów, maszyn, form czy materiałów niegabarytowych, jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksowe i elastyczne rozwiązania, które zwiększą efektywność Twojego biznesu.

Dostarczamy efektywnie. Niezależnie od rozmiaru.

Nasza ciężarówki są w ciągłej gotowości do pracy, regularnie serwisowane i dobrze utrzymane, obsługiwane przez doświadczonych kierowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że Twój ładunek dotrze na miejsce w idealnym stanie, na czas. Wiemy że dobrze zarządzana i zadbana flota transportowa gwarantuje niezawodność, stabilność i terminowość cyklu dostaw. Rozumiemy jednak, że każda firma ma swoje własne unikalne potrzeby i dlatego korzystając z naszej usługi logistyki wahadłowej masz pewność jej elastyczności i indywidualnego dostosowania do Twoich potrzeb.

Transport intermodalny na globalną skalę

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przewózy nietypowe ciężkie przedmioty czy elementy ciągłej produkcji służymy pomocą naszego sprzętu, naczep z HDS, naczep niskopodwoziowych, podkontenerowych, czy naczep typu mega. Posiadamy doświadczenie w przewozie globalnym, wielokrotnie organizowaliśmy złożony transport intermodalny, łączący połączenia drogowe, kolejowe i morske, tak aby zapewnić najefektywniejszy koszt do czasu dostawy. Warto również wspomnieć, że korzystamy z metody transportu w systemie promienistym, co oznacza, że z jednego miejsca załadunku możemy dostarczyć elementy do wielu różnych lokalizacji docelowych. Dodatkowo, nasza firma oferuje pełne wsparcie w zakresie przygotowania procedur, szkoleń załogi oraz zabezpieczeń w postaci specjalnie zaprojektowanych skrzyń transportowych, aby Twój ładunek dotarł bezpiecznie i zgodnie z planem.