Zaplecze techniczne Eurelo

Posiadamy sprawne i nowoczesne zaplecze narzędziowe.

Wysokie standardy maszyn Eurelo, gwarancją sprawnych usług relokacji.

W procesie relokacji kosztownych aktywów naszych Klientów nie ma miejsca na kompromisy. W Eurelo stawiamy na wysokiej jakości, zaawansowane rozwiązania techniczne oparte o innowacyjne narzędzia podręczne, dedykowane i stworzone na potrzeby relokacji, oraz sprawny i nowoczesny sprzęt mechaniczny, gwarantujący bezpieczne i profesjonalne dostarczanie rozwiązań firmą dla których świadczymy usługi. Poznaj nasz sprzęt i rozwiązania techniczne:

Podnośniki specjalstyczne

Twinlift / Versalift / Valla

Eurelo-Tech oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie samobieżnych dźwigów, dostosowanych do zaistniałych wymagań i potrzeb Klientów. Nasza firma posiada kompletną gamę mobilnych podnośników o udźwigu od 2 do 90 ton do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się dźwigi elektryczne, hybrydowe z ruchomym lub stałym wysięgnikiem spełniające różnorodne wymagania relokacji. Z dziesiątkami specjalnie zaprojektowanych zastosowań, nasze mobilne dźwigi są gotowe sprostać najróżniejszym wyzwaniom transportowym i relokacyjnym.

Podnośniki teleskopowe

Nożycowe / Teleskopowo - przegubowe

Elektryczne podnośniki koszowe - teleskopowe to niezastąpione narzędzia na placach budowy. Ich zdolność do pracy w różnych kątach sprawia, że są idealne do zadań wymagających rozległego zasięgu zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej. Dzięki nim można osiągnąć większą wysokość i lepiej dostosować się do pracy z odległości. Wszystkie nasze podnośniki posiadają bezśladowe opony gwarantujące zminimalizowanie zabrudzeń i zanieczyszczeń na podłodze oraz stwarza lepszą przyczepność co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwa, zwłaszcza na śliskich powierzchniach.

Dźwigi samojezdne / Żurawie mobilne

Teleskopowo - hydrauliczne od 45 do 200 ton

Nasze oddziały w Europie dysponują różnorodnymi żurawiami mobilnymi o udźwigu od 45 do 200 ton, które skutecznie wspierają procesy relokacji. Eurelo oferuje kompleksowe rozwiązania, wykorzystujące zaawansowane technologie w zakresie przenośników mobilnych, dopasowanych do różnorodnych wymogów naszych klientów. Dzięki różnym typom dżwigów możemy efektywnie obsługiwać relokacje o różnym zakresie i charakterze złożoności, zapewniając niezawodność i precyzję w każdej realizacji.

Mobilne suwnice Megalift

Hydrauliczne z napędem elektrycznym

Gdy zaistnieje bezpośrednia potrzeba w procesie relokacji przemysłowych korzystamy z systemu mobilnych żurawi Megalift, które doskonale sprawdzają się tam, gdzie tradycyjne metody podnoszenia napotykają na ograniczenia. System Megalift jest niezwykle przydatny w sytuacjach, gdzie przestrzeń wokół obiektu jest ograniczona lub istnieją restrykcje dotyczące obciążenia podłogi. System charakteryzuje się dużą nośnością, nawet do 1000 ton, łatwą instalacją oraz mobilnością gdyż potrzebuje jedynie torów, które można rozłożyć w ciągu kilku godzin.

Wózki widłowe

Spalinowe / Hybrydowe / Elektryczne

W realizowanych procesach relokacji niezastąpionymi narzędziami naszej pracy są nowoczesne wózki widłowe znanych marek. W naszych oddziałach Eurelo posiadamy różnorodne wózki z napędem elektrycznym, gazowym, spalinowym o możliwościach podnoszenia ciężarów od 2 do 9 ton. Dodatkowym wyposażeniem naszych wózków są różnego typy widły, dostosowane do odpowiedniego rodzaju ładunku i zaistniałej potrzeby. Nasze wózki w większości posiadają dodatkowo, antypoślizgowe i bezśladowe opony zapewniające skuteczność i bezpieczeństwo na każdej powierzchni.

Zestawy transportowe

Rolkowe / Poduszki pneumatyczne

Eurelo stosuje rolki transportowe o udźwigu od 2 do 9 ton. Rolki to idealne rozwiązanie dla zastosowań relokacji przemysłowych, doskonale sprawdzają się przy przewozie ciężkich ładunków wewnątrz zakładów produkcyjnych. Dzięki wytrzymałym i stabilnym konstrukcjom, rolki umożliwiają bezpieczny transport towarów o dużych gabarytach na krótkie odległości. Doskonale sprawdzają się przy przewożeniu ciężkich ładunków i relokacji maszyn między sektorami.

Ciągniki transportowe

Niskogabarytowe / HDS

Nasze nowoczesne ciężarówki dostępne w różnych oddziałach firmy i czekają aby sprostać różnorodnym potrzebom transportu. Wyposażone w niskopodwoziowe naczepy ułatwiają bezproblemową relokację ciężkich przedmiotów, a pojazdy z systemem HDS zapewniają precyzyjny załadunek i rozładunek. Nasze ciężarówki z klasycznymi naczepami codziennie pracują z wieloma zakładami produkcyjnymi, świadcząc dla nich usługę transportu wahadłowego produkcji.

Pojazdy budowlane

Koparki / Wywrotki

Nasz personel posiada doświadczenie budowlane oraz inżynieryjne i jest gotowy w pełni sprostać powierzonym zadaniom. W Eurelo dysponujemy różnorodnym sprzętem budowlanym, od małych poręcznych narzędzi do dużego sprzętu jak koparki, wywrotki i spychacze, które stanowią integralną część wyposażenia dla naszych Europejskich oddziałów. Jeśli Klient ma konkretne wymagania dotyczące prac budowlanych, możemy zagwarantować ich kompleksową realizację, wykorzystując nasze nowoczesne maszyny i doświadczoną załogę. Współpracując z nami, otrzymasz solidne wsparcie w każdym projekcie budowlanym.

Warsztaty mobilne

Kontenery narzędziowe

Nasze mobilne jednostki warsztatowe to innowacyjne rozwiązanie zapewniające wszechstronne wsparcie techniczne. Mobilne pojazdy z kompletnym wyposażeniem warsztatowym oraz przenośne kontenery narzędziowe umożliwiają szybką i skuteczną obsługę na miejscu, bez względu na lokalizację. Nasz doświadczony zespół techników, posługujący się językiem angielskim, działa zarówno w Europie, jak i na świecie. Mobilne jednostki serwisowe pozwalają skrócić czas naprawy i utrzymania maszyn, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.