Usługi transportowe międzynarodowe i krajowe

Transport maszyn i urządzeń

Oferujemy szybki i sprawny transport linii produkcyjnych oraz maszyn przemysłowych na terenie Polski i krajów całego świata. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowanych kierowców, którzy kompleksowo zapewnią i przeprowadzą pełną obsługę transportu. Dysponujemy różnorodnymi pojazdami specjalistycznymi, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić pewny i bezpieczny przewóz konstrukcji stalowych, maszyn budowlanych, górniczych oraz innych urządzeń i elementów wyposażenia hal produkcyjnych.

 

W Naszej ofercie znajdą Państwo również inne usługi transportowe związane z:

 

  • Odbiorem, załadunkiem i rozładunkiem maszyn
  • Planowaniem trasy i logistyki
  • Eskortą pojazdów
  • Magazynowaniem sprzętu na terenie Europy
  • Ustawieniem ładunków w miejscu przeznaczenia

 

Zależy nam przede wszystkim na jak najlepszej obsłudze klienta, dlatego też Nasi eksperci z chęcią pomogą i doradzą Państwu wybór transportu, zgodnie z zapotrzebowaniem i przewożonym gabarytem.

Szybki i bezpieczny transport intermodalny

Zapewniamy przewozy intermodalne maszyn i urządzeń przemysłowych z wykorzystaniem więcej niż jednego środka transportu. Oferowana przez nas usługa eliminuje etapy przeładowań i opóźnień, dzięki wykorzystywanej w trakcie procesu jednej jednostce ładunkowej. Przewożone urządzenia nie są wypakowywane w poszczególnych miejscach na trasie, lecz trafiają z punktu A do punktu B bez konieczności ich wyciągania. Jest to świetne  rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom urządzeń przemysłowych oraz zapewniające sprawną i bezpieczną usługę towarową. W Eurelo na co dzień zajmujemy się transportem i logistyką na cały świat, dlatego też ważne jest dla Nas, abyśmy mogli zaoszczędzić czas, pieniądze oraz bezpiecznie dostarczyli realizowane zlecenie. Wybierając transport intermodalny jesteśmy w stanie skorzystać z kombinacji różnych połączeń tj.: morskich, kolejowych, lotniczych czy drogowych, co umożliwia Nam dotarcie z ogromną ilością załadunków w najdalsze miejsca i ułatwia ich zdalną oraz bezpośrednią kontrolę.

Transport niskopodwoziowy – najwyższa wytrzymałość!

Wykonujemy transport niskopodwoziowy różnego rodzaju urządzeń i maszyn ciężkich. Oferujemy profesjonalne międzynarodowe i krajowe usługi transportowe zarówno dla standardowych jak i niestandardowych ładunków. Dzięki specjalistycznym naczepom przewozimy między innymi maszyny budowlane, przemysłowe, elektryczne, konstrukcje stalowe, linie produkcyjne oraz różnego rodzaju kontenery. Wykorzystując niskopodwoziowe platformy transportowe, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość i wytrzymałość oraz szybki czas realizacji usługi.

Nasze realizacje z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego

CONTACT US

Our team of engineers and project managers are always keen to share their knowledge and experience with clients. As a result they can often identify the best way to deliver your project, as well as manage any issues at an early stage of the project.

Contact us