Instalacje przemysłowe

Instalacje maszyn lub urządzeń

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w instalacji i montażu maszyn oraz urządzeń przemysłowych na terenie Polski i innych krajów. Wykonujemy między innymi kompleksową instalację maszyn, urządzeń, konstrukcji stalowych czy linii produkcyjnych. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, dostosowany do specyfiki pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić szybki czas realizowanej przez Nas usługi. W Eurelo stawiamy na jakość, dlatego też w Naszym zespole znajdują się tylko doświadczeni i wykwalifikowani monterzy. Nasi eksperci nie tylko wykonają swoją pracę profesjonalnie i terminowo, ale także odpowiedzą na Państwa pytania związane z instalacją i montażem maszyn oraz pomogą z ich wyborem.

Dodatkowe usługi w zakresie instalacji przemysłowych

Ze względu na to, iż wykonywane przez Nas instalacje maszyn są spersonalizowane względem potrzeb i wymagań klienta, w Naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowe usługi, które z chęcią wykonamy w trakcie ich montażu. Oferujemy m.in.:

Weryfikacja dokumentów i sprawdzanie wymagań

Posiadamy wykwalifikowany zespół, który z chęcią pomoże Państwu przejść przez proces całej dokumentacji związanej z instalacją maszyn oraz zajmie się dostosowaniem i sprawdzeniem wszystkich potrzebny wymagań, powiązanych z montażem i realizacją wybranej usługi.

Przygotowanie fundamentów

Odpowiednio przygotowane fundamenty są podstawą do realizacji instalacji maszyn i urządzeń przemysłowych. Dzięki posiadanym przez Nas specjalistycznym sprzętom, jesteśmy w stanie wykonać taką usługę w szybkim i terminowym czasie. Nasi eksperci chętnie zaprojektują i przygotują fundamenty zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz wymaganiami i dostosują je do specyfiki instalowanych urządzeń.

Cechowanie podłoża i kontrola geometrii maszyn

Cechowanie podłoża oraz kontrola geometrii maszyn to skomplikowane procesy, które wymagają ogromnej wiedzy i doświadczenia. Wykonywane przez Naszych specjalistów pomiary, muszą zostać zbadane jak najdokładniej, dzięki czemu instalacja urządzeń i linii produkcyjnych, będzie mogła przejść bezproblemowo. Usługa ta pozwala m.in. na dokładny pomiar prostoliniowości czy wykonanie mapy błędów śrub.

Przygotowywanie mocowań urządzeń do podłoża

Dobrze przeprowadzone i wykonane kotwienie to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa oraz pewność wykonanej instalacji i montażu. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę na ten temat, dlatego też wybierając tę usługę mają Państwo gwarancję, że wybrane mocowania (np. w postaci prętów), zostaną precyzyjnie dopasowane do konkretnego urządzenia oraz podłoża.

Podnoszenie i przewóz maszyn ciężkich

W Eurelo posiadamy szeroki wybór pojazdów dostosowanych do realizowanych przez Nas usług. Zapewniamy Naszym klientom możliwość podnoszenia i przewożenia maszyn ciężkich takich jak suwnic hydraulicznych, wózków widłowych, wózków specjalistycznych Versa-lift czy podnośników Twinlift. Posiadamy sprawdzone oraz najwyższej jakości floty żurawi, które w szybki i bezpieczny sposób przetransportują maszyny w inne miejsce.

Instalacje mechaniczne

Realizujemy instalacje mechaniczne na zamówienie. Zapewniamy szybki montaż oraz stałe i niezależne od warunków zewnętrznych czyste powietrze w pomieszczeniach.

Osiowanie i poziomowanie maszyn

Wykonujemy ogólne prace związane z geometrią maszyn, dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi eksperci posiadają ogromne doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu osiowania i poziomowania maszyn. Posiadamy specjalistyczny sprzęt za pomocą którego realizowana usługa jest wykonywana kompleksowo. Odpowiednio sprawdzona geometria maszyn zapewnia im stabilność oraz poprawi funkcjonowanie i bezpieczeństwo. 

Instalacje systemów mechanicznych i elektrycznych

Instalacja pasaży i platform dostępowych według potrzeb

Testy maszyn przed oddaniem do eksploatacji

W Eurelo dbamy o to aby wszystkie nasze działania były wykonane w jak najwyższej jakości. W związku z tym naszym standardem jest m.in.: przeprowadzenie rzetelnych testów instalowanych maszyn, przed ich oddaniem do eksploatacji. Chcemy mieć pewność, że otrzymają Państwo maszyny dokładnie przebadane, sprawne oraz bezpieczne do użytku.

Asysta podczas uruchomienia

Zapewniamy asystę Naszych wykwalifikowanych ekspertów nie tylko podczas procesu instalacji maszyn i urządzeń, ale także podczas ich uruchomienia. Chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa Naszym klientom oraz zagwarantować pewność, że wykonana przez Nas usługa została zrobiona rzetelnie i bez żadnych zastrzeżeń.

Sporządzenie dokumentacji

Przygotujemy i dostarczymy do Państwa na czas wszystkie potrzebne dokumenty związane z instalacją maszyn i urządzeń.

Nasze realizacje z zakresu instalacji przemysłowych

CONTACT US

Our team of engineers and project managers are always keen to share their knowledge and experience with clients. As a result they can often identify the best way to deliver your project, as well as manage any issues at an early stage of the project.

Contact us