O NAS

EURELO to firma rodzinna z Polskim kapitałem działająca na rynku już 8 lat.

Nasz debiut na rynku relokacji w 2011 roku to współudział w realizacji ogromnego logistycznie przedsięwzięcia – przeprowadzenia fabryki nadwozi i silników samochodów Forda z przemysłowego przedmieścia Londynu do odległych Chin. Nasz obecny partner strategiczny, firma VML Vanguard Group, lider z branży relokacji przemysłowych na świecie, zwróciła się wówczas do nas z prośbą o pomoc w realizacji projektu relokacji zakładu.

Grupa EURELO to:

EURELO-TECH, czyli relokacje przemysłowe, montaż/demontaż maszyn i dostosowane usługi inżynieryjne dla przemysłu,

EURELO-LOGISTICS, które oferuje pełen zakres usług logistycznych – transport lądowy, morski i aircargo, transport wahadłowy między fabrykami,  składowanie krótko i długo terminowe towarów, opakowań i maszyn, wynajem powierzchni magazynowych z obsługą lub bez oraz budowę magazynów dla najmu długoterminowego w systemie BTS, jako generalny wykonawca.

EURELO-PRZEPROWADZKI to młodsza siostra EURELO-TECH, której zespół zapakuje i bezpiecznie i kompleksowo przeprowadzi wyposażenie biur, sklepów, archiwów, urzędów, szkół, bibliotek i laboratoriów. Zarówno dla firm prywatnych, jak i instytucji zaufania publicznego. Door-to-door, w każde miejsce na świecie. Ostatnio przewoziliśmy dwa czołgi i amunicję pod osłoną Żandarmerii Wojskowej pomiędzy pułkami w Łodzi. Jako że muzyka łagodzi obyczaje, jednym z przyjemniejszych Łódzkich projektów była przeprowadzka Akademii Muzycznej z ul. Kilińskiego do jej nowego gmachu.

EURELO-RENTAL, to usługi wynajmu krótko i długo terminowego wózków widłowych, z operatorem lub bez, dźwigów samojezdnych typu „pick and carry”, dźwigów HDS, suwnic hydraulicznych i specjalistycznych narzędzi do transportu oraz podnoszenia maszyn, tj. trawersy, zawiesia, rolki i poduszki transportowe oraz wiele innych. EURELO-RENTAL oferuje również wynajem plombowanych pojemników plastikowych do pakowania i przeprowadzek.

Większość realizacji wszystkich działów EURELO, to prace projektowe, co pozwala nam dzielić się wewnątrz doświadczeniami w zarządzaniu projektami z różnych dziedzin, w których specjalizują się nasi koordynatorzy projektów. To pozwala nam lepiej planować i szerzej oceniać i później kontrolować ryzyko przy realizacji.

Nasze branże „zazębiają” się, a zespół doświadczonych inżynierów i kierowników projektów, oferuje usługi doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami przemysłowymi od planu po kompleksową realizację, bez względu na dziedzinę przemysłu.

EURELO potrafi jednocześnie zatrudniać kilkudziesięciu pracowników przy wartościach projektów sięgających kilkunastu milionów złotych. Po 8 latach ciężkiej pracy nastawionych na rozwój, dysponujemy obiektami magazynowymi, sprzętem specjalistycznym, kapitałem, ale co dla nas najbardziej cenne – dysponujemy doświadczonymi specjalistami z wielu dziedzin, począwszy od mechaników, elektryków, spawaczy, monterów, automatyków, tragarzy, operatorów wózków i dźwigów oraz koordynatorów, inżynierów i kadry zarządzającej.

Możemy się pochwalić tysiącami ton przeniesionych maszyn, dokumentów oraz materiałów produkcyjnych w Polsce, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Indiach, Chinach i krajach Bliskiego Wschodu. Kilometrami zainstalowanych kabli, rur, wentylacji, tysiącami ton konstrukcji i kotew do maszyn, wkręconych w posadzki setek fabryk i magazynów. Dla grupy EURELO, nobilitująca jest również zakontraktowana na 2018 rok budowa nowego obiektu magazynowego wysokiego składowania, w Strykowie. Dla naszego klienta z Europy, który zdecydował się na długoterminowy wynajem wybudujemy do końca tego roku ponad 5000 m2 magazynu wysokiego składowania. To w pigułce pierwsze 8 lat rozbudowy działalności grupy firm EURELO.

Nasi Klienci


Facebook